Участь викладачів Факультету у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

    На виконання наказу департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 18.01.2023 р. № 14 викладачі Факультету історії, політології і міжнародних відносин Тамара Галицька-Дідух (голова журі), Микола Вітенко, Олег Єгрешій, Андрій Королько, Андрій Міщук, Мар’яна Міщук, Богдан Паска та Лілія Щербін 28 січня 2023 р. на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти перевіряли учнівські роботи ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Експерт-консультантом олімпіади виступив завідувач кафедри історії України і методики викладання історії Ігор Райківський.

    Загалом для перевірки було представлено близько 100 робіт кращих учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області. Основними завданнями учнівської олімпіади на її обласному етапі є: стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді; виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у закладах вищої освіти; реалізація здібностей талановитих учнів; підвищення інтересу до поглибленого вивчення історії, формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи; активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями; підвищення рівня викладання історії і суспільствознавчих предметів, фахової підготовки учнів; залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю. Аналіз перевірених робіт показав високий рівень підготовки більшості учнів 8–11 класів.

    Відзначимо також, що згідно загального рейтингу результатів ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, команда учнів Івано-Франківської області входить у трійку найкращих команд України.