Польська академія знань допоможе знайти партнерів для цікавих наукових досліджень

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся з генеральним директором Польської академії знань, почесним доктором нашого університету Щепаном Білінським.

Польська академія знань є найстарішою науковою інституцією Польщі, яка минулого року відсвяткувала 150 років.

Сторони обговорили питання щодо координації досліджень у наступних напрямках: біохімії, ботаніці, археології, метрології, екології, діалектології, математиці, фізиці. Особливу увагу було приділено потенціалу Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» для спільних досліджень в галузі природничих наук.