Випускники-магістри отримали дипломи

    У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів цьогорічним випускникам-магістрам Університету.

    На початку вручення присутні вшанували пам’ять загиблих українців, військових і цивільних, героїв та героїнь України хвилиною мовчання.

    Під час урочистостей з вітальним словом до випускників звернувся ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда.

«Дорогі випускники сьогодні важливий день у вашому житті, тому що завершення Університету – це вагома подія для кожної людини. Ви як ніхто сьогодні будете відігравати ту роль, яка буде формувати нове суспільство. Кожна із професій є особливою. Хочу, щоб ви завжди пам’ятали про Університет та формували свої клуби випускників. Ваше завершення навчання, це не завершення спілкування з нами. Для вас завжди відкриті двері Університету. Ми переконані, що ви стали сформованими молодими професіоналами, які добре знають свій фах. В добру путь!», – побажав випускникам ректор Ігор Цепенда.

    Своєю чергою зі словами подяки на адресу своїх наставників виступили випускники-магістри та відзначили цінність усіх знань та практики, яка була впродовж їхнього навчання.

    Урочистим моментом свята стало вручення випускникам-магістрам факультетів філологіїфізико-технічногопсихологіїюридичногофізичного виховання та спорту дипломів про здобуття вищої освіти.

    Фотоматеріали можна завантажити за активним посиланням у назвах вказаних факультетів.