Студентки Анастасія Бариляк і Наталія Якубів – переможці стипендійної програми Фундації Лозинських

    Сьогодні, 27 грудня, у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям стипендійної програми від Фундації Лозинських (США).

«Радий вітати учасників сьогоднішньої церемонії на врученні сертифікатів від Фундації Лозинських. Це одна із стипендій, яка надається Прикарпатському університету від закордонних фондів і сьогодні ми, напевне, єдині в Україні, хто має більше 10 стипендій для найкращих студентів. Наші студенти справді активні, креативні та можуть реалізовувати успішні проєкти», – зазначив у вітальному слові ректор Прикарпатського національного університету імен Василя Стефаника Ігор Цепенда.

    Стипендії від Фундації Лозинських надаються студентам Університету відповідно до угоди з Фундацією Лозинських ще з 2018 р. Цьогоріч співпраця Університету з Фундацією продовжена на три наступні роки.

    Традиційно щороку стипендії надаються 10 кращим студентам, які потребують фінансової допомоги, у розмірі 1000 дол. США та 1 випускнику-магістру за кращу магістерську роботу у розмірі 1000 дол. США у гривневому еквіваленті. З огляду на безпрецедентну повномасштабну агресію російської федерації проти України та бажання керівника Фундації Лозинських пана Богдана Чабана надати ще більшу підтримку українському суспільству, яке переживає надскладні часи, цього року кількість переможців стипендійної програми Фундації Лозинських збільшена до 12 студентів-бакалаврів.

    Загалом поточного навчального року в конкурсі взяло участь 35 студентів 2 курсу ОР бакалавр та 13 випускників-магістрів, претендентів на винагороду за кращу магістерську роботу.

    Переможцями стипендійної програми Фундації Лозинських 2022/2023 навчального року стали і дві студентки другого курсу ОР «Бакалавр» Факультету історії, політології і міжнародних відносин, зокрема студентка спеціальності 032 Історія та археологія Анастасія Бариляк та студентка спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Наталія Якубів.

    Поряд з ними переможцями стипендійної програми Фундації Лозинських 2022/2023 навчального року є автор кращої магістерської роботи, випускник факультету туризму, який сьогодні перебуває в лавах ЗСУ, Роман Підлетейчук та десять бакалаврів інших структурних підрозділів Університету: студентка інституту довузівської підготовки та післядипломної освіти, яка сьогодні перебуває в лавах ЗСУ Оксана Рубаняк, студент фізико-технічного факультету Віктор Долішній, студентка фізико-технічного факультету Вероніка Халак, студент факультету психології Віталій Соколов, студент фізико-технічного факультету Іван Бойчук, студентка факультету математики та інформатики Анастасія Рожелюк, студентка факультету іноземних мов Марія Волощук, студентка факультету іноземних мов Марія Палій, студентка факультет психології Іванна Дарій, студентка юридичного інституту Діана Семців.

    Керівництво Факультету історії, політології і міжнародних відносин вдячна засновникам стипендійної програми Фундації Лозинських за співпрацю та підтримку обдарованої студентської молоді. Зичимо нових творчих звершень на освітній та науковій ниві студенткам Анастасії Бариляк і Наталії Якубів.