«Добрий вечір, ми з України!». PROBASS HARDI – у Прикарпатському університеті

1 грудня о 16.00 у актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, за адресою Шевченка 57, відбудеться концерт гурту PROBASS HARDI для студентів. Це автори треків «Доброго Вечора Ми з України», «Козаки Йдуть», «До Бою», що зібрали десятки мільйонів переглядів та надихнули сотні тисяч людей на створення тік-токів.

Вхід – донат на посильну суму. 80% зібраних коштів гурт переводить на потреби ЗСУ.

PROBASS HARDI у такий спосіб хоче підтримати молоде покоління України і разом допомогти українській армії. З 10 листопада музиканти виступають у різних університетах нашої країни.

Захід ініційовано навчально-науковим центром студентського розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.