Вітання з Днем знань студентів-першокурсників – майбутніх вчителів історії

Сьогодні керівництво Факультету історії, політології і міжнародних відносин та викладачі кафедри історії України і методики викладання історії привітали першокурсників спеціальності 014 Середня освіта (Історія) з Днем знань та початком навчального року. Для Вас цей день є особливим, урочистим і хвилюючим, адже саме з нього починається цікавий, але водночас нелегкий час пізнання, час нових звершень і самостійного життя. Нехай він буде яскравим та захоплюючим!

Шановні першокурсники, приймаємо до нашої освітянської спільноти з переконанням, що у стінах Університету Ви отримаєте добрі знання, які стануть міцним підґрунтям для Вашої професійної реалізації у майбутньому, і сподіванням, що Ви примножите традиції Факультету історії, політології і міжнародних відносин у навчанні, науці, громадському житті!

З вірою у Перемогу України йдемо разом у новий навчальний рік! Щасти Вам!