Студентка університету Ірина Федорів стала чемпіонкою світу з веслування

Сьогодні юна спортсменка Ірина Федорів, яка цьогоріч вступила до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на навчання на факультет фізичного виховання і спорту, здобула золоту медаль на чемпіонаті світу серед молоді і юніорів в м. Сегеді (Угорщина) в одному із видів програми – змішана «каное-двійка, 500». У цих змаганнях наша спортсменка виступила в дуеті з Ярославом Верблюдом (Полтавська обл.).

Ще одну медаль чемпіонату – бронзову – Ірина Федорів здобула в «каное-четвірки, 500». Українська команда виступила в складі – Ірина Федорів (Івано-Франківська обл.), Тетяна Смиловенко (Полтавська обл.), Ксенія Романчук (Івано-Франківська обл.), Христина Осіпчук (Львівська обл.).

Зазначимо, що Ірина Федорів бере участь у чемпіонаті в складі збірної України, до якої ввійшло 43 українських веслувальники з 16-ти регіонів нашої країни.