Назарій Лугарєв – переможець Конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA»

Вітаємо студента 2 курсу спеціальності «Політологія» ОР «Магістр» Назарія Лугарєва, який цього року здобув перемогу (20 місце серед 93 переможців) у Конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду імені Пінчука 2022/2023.

До участі у Конкурсі було зареєстровано 465 пакетів документів студентів зі 102 українських ЗВО. За результатами трьох турів переможцями конкурсу стали 93 студенти, які представляють 43 заклади вищої освіти України.

Тема конкурсної наукової роботи: «Національна скаутська організація “Пласт” у процесі державотворення в Україні». Науковий керівник – кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних інститутів та процесів Матвієнків Світлана Миколаївна.

Бажаємо стипендіату, який зараз захищає Україну, найважливішої Перемоги та Миру! Дякуємо, Nazariy Luharev!