Пізнавальна розмова на ОТБ «Галичина» про досягнення і втрати української державності

24 серпня 2022 р. доцент кафедри історії України і методики викладання історії Степан Кобута спільно з доктором історичних наук, професором кафедри філології та перекладу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олегом Малярчуком взяв участь у телевізійній програмі «Про головне в деталях» ОТБ «Галичина». Тема розмови – «Досягнення і втрати української незалежності», присвячена аналізу історичного шляху нашої країни після здобуття державного суверенітету у 1991 р. В ході обговорення було окреслено основні здобутки нашої держави, визначено напрями трансформації суспільного життя, звернуто увагу на помилки та проблеми, що ускладнили розвиток країни.

Детальніше тема розмови – «Досягнення і втрати української незалежності» телепередачі «Про головне в деталях» обласного телебачення «Галичина» за посиланням: https://galtv.if.ua/video/pro-golovne-v-detalyah-o-malyarchuk-s-kobuta-dosyagnennya-i-vtraty-ukrayinskoyi-nezalezhnosti