Співпраця з природно-заповідними об’єктами Карпатського регіону

Делегація Університету спільно з представниками Івано-Франківської обласної ради відвідала національний природний парк «Синьогора». У рамках ініційованої керівництвом природоохоронної установи робочої зустрічі «Навчальний і науковий супровід діяльності національних природних парків» ознайомилися з ключовими напрямками наукової, природоохоронної, рекреаційної та освітньої діяльності парку, а також презентували досвід, основні здобутки і потенціал Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у сферах природозаповідання і природозбереження. Були обговорені перспективні напрямки подальших спільних наукових досліджень і майбутніх еколого-освітніх проєктів між нашими установами, погоджені шляхи реалізації поставлених завдань і втілення першочергових планів. Подальша співпраця буде направлена на вивчення, збереження, відтворення та раціональне використання природних комплексів Горган і суміжних територій, розвиток природно-заповідної справи у регіоні та підвищення кадрового потенціалу для природоохоронної галузі. Вже незабаром наші студенти – майбутні біологи та екологи – матимуть можливість проходити польову практику серед унікальних природних комплексів національного природного парку «Синьогора», а співробітники парку вдосконалюватимуть свої знання і навички на кафедрі біології та екології нашого Університету.