ПНУ – знову перший у регіоні та у ТОП-10 кращих класичних університетів України

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника увійшов в ТОП-10 кращих класичних університетів України та є ПЕРШИМ у рейтингу закладів вищої освіти Івано-Франківської області!

Такі дані опубліковано у Консолідованому рейтингу-2022 закладів вищої освіти на освітньому порталі Освіта.ua.

Наш Університет не тільки вже багато років поспіль утримує першість серед ЗВО регіону та входить у десятку найкращих класичних університетів, а й другий рік поспіль займає 23 місце у консолідованому рейтингу всіх закладів вищої освіти України 2022 року.

Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України університетів охоплює результати 250 вітчизняних ЗВО.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів. Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця навчальних закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».