Укладено угоду про співпрацю з Поморською академією у м. Слупськ

16 травня 2022 р. підписано ректором Поморської академії у м. Слупськ (Республіка Польща) проф. Збігнєвом Осадовським, а 24 червня 2022 р. підписано ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проф. Ігорем Цепендою угоду про співпрацю у процесі навчання студентів. Дана угода надає можливість студентам спеціальності 032 Історія та археологія одночасно навчатися в обох закладах вищої освіти і отримати дипломи бакалавра та магістра обох навчальних установ. Дана угода є першою угодою такого рівня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника укладеною для освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.

Угода про співпрацю із Поморською академією м. Слупськ. Спеціальність 032 Історія та археологія ОР “Бакалавр”

Угода про співпрацю із Поморською академією м. Слупськ. Спеціальність 032 Історія та археологія ОР “Магістр”