Вічна пам’ять

3 травня 2022 р. відійшов у вічність декан історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор історичних наук, професор Степан Петрович Качараба. Він народився 9 січня 1958 р. у с. Молотів Жидачівського району Львівської області, випускник історичного факультету Львівського університету, пройшов трудовий шлях від лаборанта до завідувача катедри і декана історичного факультету (з лютого 2019 р.). На різних посадах у Львівському університеті він пропрацював понад 35 років, доклав чимало зусиль для формування педагогічних і наукових кадрів. У центрі наукової уваги Степана Петровича перебували різні проблеми української еміґрації із західноукраїнських земель наприкінці ХIХ – в першій третині ХХ ст. (до 1939 р.). Результати багатолітніх і численних досліджень С.П. Качараби, заслуженого професора Львівського національного університету, були відзначені ученими і громадськістю, він неодноразово бував у Прикарпатському університеті, мав доброзичливі і плідні взаємини з нашими викладачами.

Колектив Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника висловлює щирі співчуття родині та близьким Степана Петровича Качараби, усій університетській спільноті!