Участь викладачів Факультету у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

На виконання наказу департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 20.01.2022 р. № 32 викладачі Факультету історії, політології і міжнародних відносин Тамара Галицька-Дідух (голова журі), Богдан Паска, Микола Вітенко, Василь Дебенко, Олег Єгрешій, Андрій Королько, Андрій Міщук, Мар’яна Міщук та Лілія Щербін 26 січня 2022 р. на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти перевіряли учнівські роботи ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Загалом для перевірки було представлено 93 роботи кращих учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області. Основними завданнями учнівської олімпіади на її обласному етапі є: стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді; виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих навчальних закладах; реалізація здібностей талановитих учнів; підвищення інтересу до поглибленого вивчення історії, формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи; активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями; підвищення рівня викладання історії і суспільствознавчих предметів, фахової підготовки учнів; залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю. Аналіз перевірених робіт показав високий рівень підготовки більшості учнів 8–11 класів.

Відзначимо також, що згідно загального рейтингу результатів ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, команда учнів Івано-Франківської області входить у трійку найкращих команд України. А тому цього року Івано-Франківська область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії буде представлена 11 учасниками. Останній етап учнівської олімпіади з історії наприкінці березня 2022 р. проходитиме у м. Суми.