Захист дисертації аспіранта кафедри політичних інститутів та процесів Василя Дудкевича

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 35.051.045, утворена у Львівському національному університеті імені Івана Франка, 25 січня 2022 р. провела захист дисертації аспіранта кафедри політичних інститутів та процесів Василя Дудкевича на тему «Євроінтеграційні практики України: політологічний вимір» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю «Політологія».

Фахову підтримку здійснював науковий керівник Марчук В.В., професор політології, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Голова спеціалізованої вченої ради – Романюк А.С., професор, завідувач кафедри політології Львівського національного університету ім. І. Франка.

Офіційними опонентами здобувача виступили Вінникова Н.А., професор кафедри політології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Дорош Л.О., доцент кафедри політології та міжнародних відносин національного університету «Львівська політехніка», а рецензентами дисертації були Вдовичин І.Я., професор кафедри теорії та історії політичної науки та Литвин В.С., професор кафедри політології Львівського національного університету ім. І. Франка.

Вітаємо майбутнього доктора філософії Василя Дудкевича, бажаємо творчого натхнення, мотивації, успіху у всіх починаннях та нових здобутків!

Вітальні слова та слова вдячності за керівництво дисертацією звучать і для наукового керівника Василя Васильовича Марчука!