Зустріч студентів з талановитим педагогом в рамках проєкту «Осередок менторства»

29 листопада 2021 р. у рамках реалізації корпоративного соціального проєкту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Осередок менторства» відбулася зустріч студентів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» з учителем історії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура (м. Хмельницький) Михайлівим Тарасом Володимировичем. Менторами в даному проєкті, виступають випускники Університету, провідні фахові практики, успішні особистості на професійній ниві, які виявили бажання допомагати студентській молоді своєї Alma mater передавати молоді свої знання, навички та вміння і тим самим допомогти їм зростати особистісно і суспільно. Адже досвід показує, що часто саме випускники-ментори і служать особистим прикладом для студентів та є справжніми носіями цінностей Університету.

Тарас Михайлів виступив перед студентами з лекцією на тему: «Розвиток критичного мислення школярів в контексті компетентнісно-орієнтованого навчання історії». Доповідач поділився власним педагогічним досвідом, розкрив особливості участі своїх вихованців у всеукраїнському турнірі юних інтелектуалів «Обнімося брати мої», всеукраїнських учнівських олімпіадах з історії та інших освітніх учнівських проектах.

Мотивуючий девіз-кредо Тараса Михайліва: «Недостатньо знати, треба й застосовувати. Недостатньо хотіти, треба й робити» (Й. Гете).