Стартував 16-й конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

Запрошуємо студентів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету взяти участь у 16-му конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника з 2007 р. є учасником стипендіальної програми «Завтра.UA». За цей період більше півсотні студентів Університету стали переможцями конкурсів програми та її стипендіатами.

Цьогоріч конкурс стартував 20 жовтня 2021 р. «Завтра.UA» – загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Прийом заявок відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 20 жовтня до 30 листопада 2021 р.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО – університетів, академій та інститутів.

Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс»