З Днем працівників освіти України!

    Дорогі колеги-викладачі, вчителі, керівники освітніх осередків, наші випускники і партнери, ветерани-освітяни та студенти, котрі обрали професію вчителя!

    Вітаємо Вас зі святом – Днем працівників освіти України! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

    Сьогодні перед нами постають нові виклики. Підтвердженням того є нелегка ситуація, в якій опинилася, зокрема, і вітчизняна освіта, за умов пандемії. Своєю творчою, самовідданою та подвижницькою працею ми зуміли зберегти освітянські цінності, знайти нові форми та методи навчання і далі долаємо всі виклики й досягаємо нових звершень та перемог.

    Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям.

    Відрадно зазначити, що Факультет історії, політології і міжнародних відносин зустрічає професійне свято з новими успіхами у науково-дослідному, освітньому, соціальному та інших напрямках діяльності. Це результат самовідданої праці нашого колективу. І надалі головне завдання – втримати свої позиції.

    Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

   Щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

    Деканат Факультету історії, політології і міжнародних відносин.