Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Республіці Узбекистан

2 червня 2021 р. у рамках проєкту «Зустріч з дипломатами» студенти спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії та викладачі кафедри міжнародних відносин Факультету історії, політології і міжнародних відносин мали нагоду поспілкуватися онлайн з відомим українським дипломатом, Надзвичайним і Повноважним Послом України у Республіці Узбекистан Миколою Петровичем Дорошенком.

У ході зустрічі відомий український дипломат поділився власним досвідом роботи на дипломатичній службі, розповів про виклики української дипломатії, зокрема, та дипломатії загалом.

Під час онлайн-розмови Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Узбекистан Микола Петрович Дорошенко звернув увагу студентів-міжнародників на основні питання, які залишаються ключовими для української дипломатії в цьому році: протидія російській агресії, створення кримської платформи та взаємодія з українцями, які постійно проживають за кордоном.