Призове місце в онлайн-вікторині «(Не) знаний Василь Стефаник» посіла студентка нашого Факультету Ольга-Софія Боднар

    6 травня 2021 р. в Університеті у рамках програми заходів з відзначення 150-річчя з дня народження патрона Університету пройшла онлайн-вікторина «(Не) знаний Василь Стефаник». У ній взяли участь більше трьох десятків студентів структурних підрозділів закладу вищої освіти.

    Ініціатором проведення онлайн-вікторини виступив ректор Університету, професор Ігор Цепенда. Координаторка та модераторка заходу – професорка Ольга Деркачова.

«Ми маємо добру нагоду і чудову можливість відзначити 150-річний ювілей патрона нашого Університету, відомого письменника Василя Стефаника різними заходами. Це і літературні читання, інсценізації його творів, онлайн-вікторини. Щодо останніх, то варто зазначити, що участь у них заохочує наших студентів до вивчення творчості Василя Стефаника, його життєвого та творчого шляху. На мою думку, студенти, котрі беруть участь у різноманітних тематичних заходах краще пізнають В. Стефаника, сприймають вже його по-іншому», – зазначила Ольга Деркачова.

    Учасникам вікторини було запропоновано відповісти на 80 запитань, які стосувалися, зокрема, творчості Василя Стефаника, його біографії в контексті стосунків письменника з сучасниками, оцінки його творчості тогочасними митцями, особливостей творів. За кожну правильну відповідь зараховувався 1 бал. Оскільки вікторина проходила на одній із тестових онлайн-платформах то підрахунок результатів відбувався автоматично.

    Відрадно, що призове II  місце посіла студентка-першокурсниця Факультету історії, політології та міжнародних відносин спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Ольга-Софія Боднар. Натомість, переможне I місце здобув студент третього курсу економічного факультету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Михайло Струк, а III місце дісталося студентці I курсу педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта» Христині Ленько. Переможець та призери онлайн-вікторини «(Не) знаний Василь Стефаник» будуть нагороджені призами і дипломами.

    Студенти і професорсько-викладацький склад Факультету історії, політології і міжнародних відносин вітають переможця і призерів онлайн-вікторини, особисто студентку нашого Факультету Ольгу-Софію Боднар з таким високим здобутком у конкурсі. До нових перемог!