Студенти-міжнародники поспілкувалися з відомим українським дипломатом

    6 травня 2021 р. відбулася онлайн зустріч студентів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» з Надзвичайним і Повноважним Послом України у Латвійській Республіці Олександром Міщенком. У вступному слові ректор І. Цепенда звернув увагу на важливість таких зустрічей, які можуть мати вирішальний вплив на майбутнє студента спеціальності та виразив свою вдячність Послу О. Міщенку за унікальну можливість поділитися власним досвідом дипломатичної служби.

    У ході віртуальної зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол України у Латвійській Республіці Олександр Міщенко розповів студентам про роботу дипломатичної установи та поділився власним досвідом роботи. Він також відповів на низку запитань, які цікавили учасників заходу. Зокрема, щодо двосторонніх відносин між Україною та Латвійською Республікою, особливостей роботи посольства.

    На сам кінець зустрічі ректор І. Цепенда запросив Надзвичайного і Повноважного Посла О. Міщенка відвідати Обсерваторію на г. Піп Іван.

    Додатково зауважимо, що для поглиблення теоретичного навчання студентів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» запроваджено проєкт «Зустріч з дипломатами», який надає широкі можливості для наших студентів детальніше зрозуміти особливості дипломатичної служби.