Вітання з Великоднем!

Дорогі викладачі, аспіранти, студенти, працівники, ветерани, пенсіонери та випускники Факультету історії, політології і міжнародних відносин!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім величним християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим.

Свято Великодня – це особливий день духовного очищення і просвітлення. Це – початок нового життя, в якому є трохи більше віри, ніж зазвичай.

Тож, нехай день Воскресіння Христового увійде у Ваші оселі сповнене здоров’ям і благополуччям, миром і спокоєм, щастям і достатком, духовністю і щирістю. Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров’я і мир.

Злагоди та єдності усім нам, натхнення і сили для продовження невтомної праці на благо Університету та рідної України.

Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!