Вітаємо з ювілеєм Юрія Михайловича Томина!

26 квітня 2021 р. відзначає свій 80-річний ювілей кандидат історичних наук, доцент, ветеран педагогічної праці Юрій Михайлович Томин.

Професорсько-викладацький склад та студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро зичать ювіляру Юрію Михайловичу Томину найщиріші вітання і побажання творчої наснаги та успіхів! Бажаємо Вам міцного здоров’я, прекрасного самопочуття, щастя, любові, добробуту, достатку, сімейного затишку та тепла, наснаги, енергійності, бадьорості, гарного настрою, душевного спокою, здійснення задумів.

Ми цінуємо Ваші знання, мудрість, професіоналізм, досвід, самовіддану працю. Ви заслуговуєте на найкращі слова поваги та шани, як колега, вчитель, людина. Ваш науковий потенціал та педагогічна майстерність служили у справі підготовки та виховання фахівців багатьох поколінь на нашому факультеті.

Хай мир і злагода завжди супроводжують Ваше життя, щастя, взаєморозуміння і любов панують у Вашій родині!