Виховний захід до 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2021 р. заступник декана, доц. кафедри історії України і методики викладання історії Т.В. Галицька-Дідух провела виховний захід для студентів Факультету історії, політології і міжнародних відносин до 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок неї. Обговорювали причини і наслідки техногенно-екологічної катастрофи, спричиненої вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Зауважили, що якби не вияв безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, то складно навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й усього світу. Недарма 26 квітня став Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, оскільки наслідки Чорнобиля є драматичним уроком для цивілізації, суворим попередженням щодо масштабу відповідальності за життя, здоров’я людей і екологічну безпеку планети, яку взяла на себе сучасна наука. Визначили необхідність екоцентричного бачення сучасної молоді співіснування людини та природи та екологічної поведінки в побуті.