Науковці обговорили актуальні проблеми мовознавства, літературознавства та перекладознавства

8 квітня 2021 р. відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми мовознавства, літературознавства та перекладознавства». Її організаторами виступили кафедра іноземних мов і перекладу Факультету історії, політології і міжнародних відносин, загальноуніверситетська кафедра іноземних мов та кафедра української літератури факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Співорганізатори – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, а також ГО «Європейська освіта і наука в Україні» (м. Київ). Захід проходив у форматі онлайн.

Відкрив конференцію ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда та представники співорганізаторів. Модератором конференції виступила завідувачка кафедри іноземних мов і перекладу, доцентка Марія Ткачівська.

У конференції взяли участь 150 науковців з різних куточків України та світу, зокрема з Китаю, США, Іспанії, Угорщини. Конференція була цікавою та корисною для всіх її учасників. На пленарному та секційних засіданнях науковці вели жваві дискусії з актуальних проблем мовознавства, літературознавства та перекладознавства. Наукова спільнота мала можливість послухати доповіді відомих науковців – доктора філологічних наук, професора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Світлани Іваненко (м. Київ), завідувачки кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства факультету іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Світлани Кійко та докторки філологічних наук, доцентки Львівського національного університету імені Івана Франка Христини Дяків.