Відкриття пам’ятної дошки Валентину Морозу – українському дисиденту, патріоту, довголітньому політв’язню, відомому історику і публіцисту

У п’ятницю, 16 квітня 2021 р. о 15.00 год. відбудеться урочисте відкриття пам’ятної дошки Валентину Яковичу Морозу – українському дисиденту, патріоту, довголітньому політв’язню, відомому історику і публіцисту – на приміщенні гуртожитку № 2 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника по вул. Коновальця, 141 у м. Івано-Франківськ.

Валентин Мороз проживав у м. Івано-Франківську на протязі 1964–1965 та 1969–1970 рр., які виявилися найбільш плідними в його боротьбі проти радянського режиму. У 1964–1965 рр. він був викладачем кафедри історії Івано-Франківського педінституту (нині – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника). Судовий процес над В. Морозом у м. Івано-Франківську в 1970 р. через хоробрість, мужність і безкомпромісність в’язня отримав міжнародний резонанс.

15 квітня Валентину Морозу могло б виповнитися 85 років, а 16 квітня – друга річниця із дня його смерті.

Запрошуємо всіх взяти участь у відкритті пам’ятної дошки та вшанувати пам’ять незламного борця за незалежність України.