Онлайн-зустріч викладачів кафедри політології з учнями 10–11-х класів Івано-Франківського ліцею імені Романа Шухевича

2 квітня 2021 р. у рамках профорієнтаційної роботи викладачами кафедри політології було проведено онлайн-зустріч з учнями 10–11-х класів Івано-Франківського ліцею імені Романа Шухевича. Викладачі кафедри ознайомили учнів з особливостями вступу в Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та змістом освітньо-професійних програм спеціальності 052 Політологія (Політологія, Політологія та національна безпека). В ході зустрічі учні проявили зацікавленість перспективами професії політолога, фахівця з національної безпеки. Обговорили перспективи співпраці в рамках проєкту «Школа молодого політолога».