Розклад занять «Англійська граматика доступною мовою» для вступників у магістратуру

На виконання розпорядження ректора Університету №59-р від 30 березня 2021 р. «Про проведення онлайн-занять з англійської граматики» з метою підвищення рівня володіння англійською мовою науково-педагогічними працівниками Університету та студентами, а також з метою підготовки студентів до вступу в магістратуру з 1 квітня 2021 р. на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин розпочинаються безкоштовні курси «Англійська граматика доступною мовою». Заняття тривалістю одна академічна година (з 16.00 год.) проводитимуть фахівці з англійської мови, викладачі кафедри іноземних мов і перекладу та кафедри міжнародних відносин Факультету історії, політології і міжнародних відносин, кафедр Факультету іноземних мов й інших структурних підрозділів Університету.

Розклад занять «Англійська граматика доступною мовою» для вступників в магістратуру у квітні 2021 р.