Виховний захід «Агресія Росії проти України»

19 березня 2021 р. заступник декана Факультету історії, політології і міжнародних відносин, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Т.В. Галицька-Дідух організувала і провела для студентів І і ІV курсів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» виховний захід на тему «Агресія Росії проти України», приурочений з нагоди сумної події – сьомої річниці окупації Російською Федерацією Кримського півострова. Обговорювали причини і методи анексії Росією Криму і східних регіонів України, визначали особливості ведення гібридної війни в Україні, зокрема, роль маніпулятивного впливу медіа на свідомість російського народу щодо дій Російської Федерації у Криму та на Сході України, шукали шляхи їх повернення під юрисдикцію України, давали оцінку діяльності добробатів і волонтерському руху в період війни.