Загальні збори трудового колективу Факультету історії, політології і міжнародних відносин

17 березня 2021 р. онлайн відбулися загальні збори трудового колективу Факультету історії, політології і міжнародних відносин. На порядок денний були винесені питання заміщення вакантної посади завідувача кафедри всесвітньої історії; заміщення вакантної посади завідувача кафедри історії слов’ян; заміщення вакантної посади завідувача кафедри політичних інститутів та процесів. Головуючою зборів обрано Л.В. Щербін, секретарем – О.Д. Дідик До лічильної комісії ввійшли Л.В. Бурачок, Ю.В. Кобець, Р. В. Кобильник.

У своїх виступах кандидати на посади О.С. Жерноклеєв, В.Л. Комар, В.В. Марчук наголосили на здобутках особистих та колективів кафедр, окреслили перспективні плани розвитку. До обговорення кандидатів долучилася значна кількість працівників: проф. С.В. Шарин, проф. М.В. Кугутяк, проф. С.М. Дерев’янко, проф. М.М. Волощук, проф. І.Я. Райківський, проф. І.В. Пилипів, проф. В.Й. Климончук, проф. Л.І. Михайлишин, доц. Н.М.  Стецюк, доц. М.Б. Міщук, доц. Ю.Л. Довган, доц. О.І. Семак.

За результатами голосування на підставі рекомендацій кафедри загальні збори трудового колективу Факультету історії, політології і міжнародних відносин обрали та рекомендують вченій раді Університету кандидатури О.С. Жерноклеєва на посаду завідувача кафедри всесвітньої історії, В.Л. Комара на посаду завідувача кафедри історії слов’ян, В.В. Марчука на посаду завідувача кафедри політичних інститутів та процесів.