Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Місцеві вибори 2020 в Україні: загальнонаціональний та регіональний контекст»

26 лютого 2021 р. кафедра політології та кафедра політичних інститутів та процесів в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника у форматі онлайн за допомогою сервісу Cisco Webex Meetings провели Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію на тему «Місцеві вибори 2020 в Україні: загальнонаціональний та регіональний контекст». В конференції взяли участь аспіранти, магістранти, студенти та викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та інших вузів України. Під час наукового форуму учасники обговорили особливості місцевих виборів 2020 р. в Україні, зміни виборчих преференцій під час місцевих виборів, актуальні проблеми електоральних процесів та електоральних вподобань на місцевих виборах 2020 р. в регіональному та загальнонаціональному контекстах. Особливу увагу приділили регіональним політичним процесам в умовах децентралізаційних впливів. За результатами конференції сформовано електронний збірник тез конференції.