Онлайн-вечір «Рабів до раю не пускають»

19 лютого 2021 р. відбувся онлайн-вечір «Рабів до раю не пускають», присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні. Студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин, учні старших класів Католицького ліцею ім. Святого Василія Великого та заступник декана Факультету, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Тамара Галицька-Дідух говорили про причини Революції, її перебіг, згадували подвиг Героїв Небесної Сотні. Зауважували про важливість пам’яті про події Революції Гідності, особливо зараз, коли в Україні продовжує тривати гібридна війна. Це досвід нашої перемоги у вкрай несприятливих для нас обставинах. Обговорювали цінності, які відстоювали на Майдані, і за які продовжили боротися випускники і студенти нашого Факультету на Сході України.