День Героїв Небесної Сотні

Саме в ці дні сім років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

20 лютого 2014 р. загинуло найбільше активістів Євромайдану. До 18 лютого 2014 р. вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 особи, після 21 лютого – ще 18. Загалом революційні події зими 2013–2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

Серед загиблих – 19-ти річний студент філософського факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Роман Гурик. 20 лютого 2014 р., у найзапекліший час протистояння на Майдані, від підступного пострілу снайпера на вулиці Інститутській Роман отримав смертельну кулю, що обірвала його життя.

Сьогодні Прикарпатський університет разом з усією Україною вшановує відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності. Адже вони захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Слава Україні!Слава її Героям!