Запрошуємо до участі у конференції «Місцеві вибори 2020 в Україні: загальнонаціональний та регіональний контекст»

Шановні аспіранти, здобувачі, студенти! Кафедра політології Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Місцеві вибори 2020 в Україні: загальнонаціональний та регіональний контекст», яка відбудеться 25–26 лютого 2021 р. в місті Івано-Франківськ. Детальну інформацію про конференцію Ви можете знайти у доданому файлі.

Інформаційний лист Всеукраїнської науково-практичної конференції “Місцеві вибори 2020 в Україні: загальнонаціональний та регіональний контекст”