Зустріч з випускниками шкіл Солотвинської громади

Викладачі кафедри політології Факультету історії, політології і міжнародних відносин Василь Климончук та Ігор Доцяк продовжують приємну традицію зустрічей з випускниками шкіл Івано-Франківської області. 27 листопада 2020 р. викладачі побували у закладах загальної середньої освіти І–ІІІ ступеня сіл Пороги, Солотвин і Яблунька Солотвинської громади. У цікавій та конструктивній формі відбулася дискусія зі школярами про професію майбутнього: політолог, фахівець в галузі «Національна безпека».

Василь Климончук та Ігор Доцяк у доступній формі проінформували учнів про можливості та перспективи здобути якісну освіту та отримати особистий всебічний розвиток, навчаючись у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Зустрівшись з освітянськими колективами шкіл Солотвинської громади, науковці запланували нові спільні заходи та прийнято рішення про поглиблену співпрацю викладачів кафедри політології з навчальними закладами краю.