Профорієнтаційна робота у закладах загальної середньої освіти м. Городенки

В рамках профорієнтаційної роботи 26 листопада 2020 р. завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор Василь Климончук і кандидат політичних наук, доцент цієї кафедри Михайло Москалюк відвідали мальовничий куток Покуття – місто Городенку. Викладачі поспілкувалися з учнями закладів загальної середньої освіти Городенківської ОТГ – шкіл № 1, № 2 та гімназії ім. А. Крушельницького.

У ході розмови зі школярами відбулася цікава дискусія щодо вибору майбутньої професії та перспектив здобуття юнацтвом вищої освіти. Викладачі презентували Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника як лідера освітнього простору Прикарпаття; представили спеціальності «Політологія» та «Національна безпека» Факультету історії, політології і міжнародних відносин; вказали про необхідність кваліфікованих спеціалістів з даних спеціальностей у сучасних державотворчих процесах України та нових геополітичних викликах.