Ректор Університету Ігор Цепенда отримав високу краєзнавчу премію імені Дмитра Яворницького

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор кафедри міжнародних відносин Факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Цепенда отримав премію імені Дмитра Яворницького. Ігор Цепенда – автор понад 70 наукових публікацій з історії українсько-польських відносин ХХ століття та сучасних двосторонніх взаємин України і Польщі, організатор низки міжнародних науково-практичних конференцій, всеукраїнських наукових форумів

Премію було вручено 4 листопада 2020 р. на засіданні Президії Національної спілки краєзнавців України її головою, доктором історичних наук, професором, заступником директора Інституту історії України, завідувачем відділу історії України ХІХ – початку ХХ ст., членом-кореспондентом НАН України Олександром Реєнтом. Він особисто подякував Ігорю Цепенді за роботу і побажав подальшої плідної та відданої праці на краєзнавчій і науково-педагогічній ниві, на благо Українського народу!

Премія імені Дмитра Яворницького Національної спілки краєзнавців України – щорічна загальноукраїнська краєзнавча премія, яка присуджується окремим краєзнавцям, колективам краєзнавців або краєзнавчим організаціям і установам за вагомий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних і природних багатств рідного краю.

Професорсько-викладацький склад і студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктора політичних наук, професора кафедри міжнародних відносин Факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігоря Цепенду з високою нагородою.