З Днем науки!

Шановні колеги-науковці, вчені, науково-педагогічні працівники, наукові співробітники, докторанти, аспіранти та студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин!

Вітаємо усіх зі святом – Днем науки в Україні. Це день вшанування наукових традицій, досягнень вчених, які своєю копіткою щоденною працею впроваджують новітні технології, примножуючи інтелектуальний потенціал вітчизняної та світової науки.

Прикарпатський національний університет є сьогодні класичним університетом, який по праву вважається не лише лідером серед закладів вищої освіти в регіоні, а й центром наукової думки. За свою 80-річну діяльність нашими науковцями, вченими зроблено чимало відкриттів, створено нові напрями науки і освіти. Немала частка цієї наукової праці і професорсько-викладацького складу Факультету історії, політології і міжнародних відносин. Нині Прикарпатський є першим серед закладів вищої освіти України за рейтингом SCImago, складовими якого є наукові результати, інноваційна та соціальна діяльність. Наукові доробки відображені у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science. Серед них і низка публікацій науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, докторантів Факультету історії, політології і міжнародних відносин.

Ваша наукова діяльність – це приклад натхненної праці та відданості професії, незважаючи на будь-які складнощі і перепони. І це дає впевненість у тому, що українська наука має не лише славне минуле, а й гідне майбутнє. Підтвердженням цього є наукові здобутки, успішні проекти наших молодих вчених, студентів, які роблять свої перші кроки в науці.

Тож, з нагоди свята хочемо подякувати усім, хто працює над творчими доробками в царині історичних, політологічних досліджень, міжнародного співробітництва, за Вашу роботу, віру в свою справу, наполегливість та невтомність у пошуках істини. Бажаємо Вам, творчих успіхів і нових відкриттів задля розвитку нашого Університету та Факультету!