Студенти-історики відвідали музей «Герої Дніпра»

26 лютого 2020 р. студенти групи СОІ–41 відвідали музей «Герої Дніпра» – філію Національного військово-історичного музею України. На стендах, подіумах, у вітринах розміщено тисячі експонатів період Другої світової війни: бойові знамена частин, зброя, нагороди, особисті, речі, документи, фотографії, листи з фронту, предмети спорядження і побуту бійців і командирів. Значну частину експозиції займають зразки стрілецької та артилерійської зброї, газет, листівок.

Частина експозиції музею розповідає про сучасні Збройні Сили України. Під час екскурсії студенти могли ознайомитися зі зразками сучасної стрілецької зброї, засобами зв’язку, інженерними та артилерійськими боєприпасами. Молодим людям дали можливість потримати зброю, яка використовується і сьогодні на фронті на Сході України в умовах гібридної війни.

Ця екскурсія для молодих людей, майбутніх вчителів історії і суспільствознавчих предметів була доволі цікавою і пізнавальною.