В рамках підтримки і розвитку інтересів стейкхолдерів спеціальності «Міжнародні економічні відносини», 23–24 лютого 2020 р., кафедрою міжнародних економічних відносин організовано зустрічі студентів з потенційними роботодавцями, які раніше залучені до розробки освітньої програми «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Директором ПОА «Нове життя», практикуючим психологом, керівником Івано-Франківської філії центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї», Іванною Іванівною Михайлишин проведено методичний семінар «Управління конфліктами в процесі оптимізації діяльності організації».

На базі ТОВ «Фірма “Надія”», в рамках проведення «Дня кар’єри в сфері гостинності», студенти мали можливість ознайомитися з підрозділами компанії, наявними вакансіями, особливостями роботи ТОП-менеджменту фірми наживо.

• Зустріч студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з роботодавцями