Настановча нарада з організації проведення виробничної педагогічної практики для студентів-політологів

10 лютого відбулася настановча нарада з педагогічної практики для студентів IV курсу освітнього рівня «Бакалавр» спеціальності 052 Політологія. В її роботі взяли участь завідувач кафедри політології професор Климончук В.Й., доцент Доцяк І.І. та доцент Ломака І.І.

Метою виробничої педагогічної практики є забезпечення практичного пізнання закономірностей професійної діяльності та оволодіння способами її організації, вміння вирішувати конкретні методичні завдання згідно з умовами педагогічного процесу; виховання у студентів потреби систематично поновлювати свої знання і творчо застосовувати їх у практичній діяльності.