На Факультеті відбувся турнір з міні-футболу

Турнір з міні-футболу

На початку листопада на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин відбувся турнір з міні-футболу серед студентів усіх п’яти спеціальностей, присвячений 101-річниці Листопадового чину доби ЗУНР (початку Української національної революції на західноукраїнських землях). Команди спеціальностей «Середня освіта (історія)», «Історія та археологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини», «Політологія» показали хорошу гру та безмежну жагу до перемоги. У запеклій боротьбі перемогу вибороли студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Переможці та призери отримали безкоштовні квитки на вечірку профкому до Хелловіну та смачну піцу.

Студенти, студентський профком і професорсько-викладацький склад Факультету вітають учасників і переможців турніру та зичуть подальших успіхів і здобутків не тільки у навчанні та в науковій роботі, але й на спортивній ниві.

• Переможці і призери з міні-футболу