Викладачі Факультету пройшли стажування в рамках програми Еразмус+ у Словаччині

В рамках програми Еразмус+ доцент кафедри етнології і археології Факультету історії, політології і міжнародних відносин Петро Костючок та завідувач відділу міжнародних зв’язків Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Наталія Локатир пройшли стажування в Університеті імені Яна Коменського у м. Братиславі (Словаччина). Було проведено лекції для студентів Університету, ряд зустрічей із керівництвом, налагодження зв‘язків між університетами та знайдено нові напрямки співпраці. Університет імені Яна Коменського в м. Братиславі має успішний досвід роботи з програмою Еразмус+ і координатори поділились корисною інформацією щодо налагодження якісної роботи з документами та партнерами. Дякуємо програмі Еразмус+ за розширення кордонів як у свідомості так і географічно.