Посвята в студенти першокурсників спеціальності «Політологія»

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї 6 вересня 2017 р. відбулася урочиста посвята в студенти першокурсників спеціальності «Політологія». Це знакова подія, адже зі студентської лави народжується майбутнє нашої держави – покоління молодої інтелектуальної політичної еліти.
Розпочалося свято з привітального слова завідувача кафедри політології доктора політичних наук, професора Василя Климончука та завідувача кафедри політичних інститутів і процесів доктора історичних наук, професора Василя Марчука, які наголосили на важливості професії політолога для розвитку нашої держави та познайомили студентів з викладацьким складом кафедр спеціальності.
Серед почесних гостей на святі були присутні й виступили заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський та перший завідувач кафедри політології доктор історичних наук, доктор юридичних наук, професор, міський голова Тисмениці Степан Сворак.
Також студентів прийшли привітати випускники спеціальності «Політологія» генеральний директор обласного телебачення «Галичина», депутат обласної ради, кандидат політичних наук Ігор Дебенко і телеведуча, кореспондент ТРК «РАІ» Ольга Гриців.
Піднесена атмосфера панувала під час проголошення «Урочистої обіцянки студента», після якої викладачі та гості вручили першокурсникам вітальні листівки, залікові книжки і побажали гарних оцінок.
Посвята в студенти супроводжувалася музичними виступами заслуженого артиста України, доктора мистецтвознавства, професора Мирона Черепанина, заслуженої артистки України Марини Булди, лауреата Всеукраїнського конкурсу, переможця Всеукраїнської олімпіади з вокалу Андрія Галавая.
Завершилося свято екскурсією містом, яку для студентів провів доцент Факультету туризму, краєзнавець Тарас Маланюк.
Шановні студенти! Ми щиро вітаємо вас із вступом на спеціальність «Політологія» та бажаємо цікавих і плідних років навчання!