Команда КВН “Як Варіант” перемогла на “Кубку Стефаника”

Море позитивних емоцій, радісного сміху та хорошого настрою, в нашому університеті відбувся чемпіонат з гумору “КВН Кубок Стефаника”. Наш Факультет представляли справжні генії своєї справи команда “Як варіант” (Олег Борович, Андрій Петрінько та Любомир Зубик). Особливий стиль, смішні жарти, неперевершена акторська гра та велика підтримка залу забезпечили нашим хлопцям перемогу та головний приз чемпіонату. Щиро вітаємо команду нашого Факультету “Як варіант” з перемогою на “КВК. Кубок Стефаника”. Ми безмежно раді та пишаємося вами! Бажаємо вам у майбутньому тільки перемагати! А поки інші наші студенти будуть готуватись до сесії, хлопці відпочинуть в Німеччині, адже саме поїздка на 5 днів в Німеччину була головним призом, ну і кубок звичайно.

Але це не усі здобутки нашої команди, адже нещодавно “Як варіант” пройшла в фінал Закарпатської ліги КВН, як приємно, що навіть там наші студенти себе проявили.