Міжнародна наукова конференція «ГОШІВСЬКИЙ МОНАСТИР У ДУХОВНОМУ І КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОМУ ЖИТТІ УКРАЇНИ: ДО 400-РІЧЧЯ ЧИНУ СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО»

У 2017 р. виповнюється 400 років з часу реформування відомого в Україні та світі Василіянського Чину св. Йосафата УГКЦ. 5-6 жовтня 2017 р. Факультет історії, політології і міжнародних відносин 2017 р. і Інститут історії, етнології і археології Карпат Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Гошівський монастир Преображення Господнього отців Василіян проводять Міжнародну наукову конференцію «Гошівський монастир у духовному і культурно-історичному житті України: до 400-річчя Чину Святого Василія Великого». Основне завдання Міжнародної наукової конференції полягає в тому, щоб узагальнити джерелознавчі та історіографічні здобутки з вивчення сакральної спадщини Гошівського монастиря, визначити його роль і місце в духовному, етнокультурному та суспільному відродженні України.

[icon name=”arrow-circle-down” class=”2x” unprefixed_class=””]Інформаційний лист конференції