На факультеті пройшли Андріївські вечорниці

Напевно, найбільшою бідою нашого суспільства є те, що ми почали забувати свої звичаї та традиції, особливо це стосується молоді. Саме тому, актуальним є питання якщо не повернення до них, то хоча б про нагадування минулих часів.

8 грудня 2016 р. доцент кафедри етнології і археології Світлана Петрівна Боян-Гладка спільно зі студентами IV курсу спеціальності «Історія» (спеціалізація «етнологія») перенесли нас на декілька десятків років назад та продемонстрували, як проходили вечорниці у наших бабусь та дідусів напередодні святкування дня св. Андрія (13 грудня), звичайно ж не обійшлося і без сучасних мотиваційних елементів.

Ворожіння на судженого, залицяння парубків до дівчат – все це ми бачили на факультеті історії, політології і міжнародних відносин. Окрім цього, усі глядачі, як правило студенти і професорсько-викладацький склад, мали змогу покоштувати пампушки та інші наїдки, які були приготовлені нашими чарівними господинями.