Розклад екзаменів

Розклад екзаменів і консультацій на літню заліково-екзаменаційну сесію 2020-2021 навч. року

Розклад екзаменів і консультацій на літню заліково-екзаменаційну сесію. ІV курс. Спеціальність 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія. ОР “Бакалавр”

Розклад екзаменів і консультацій на літню заліково-екзаменаційну сесію. І курс. Спеціальність 032 Історія та археологія. ОНР “Доктор філософії” (PhD)

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію 2020-2021 навч. року

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. І курс. Спеціальність 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія. ОР “Бакалавр”

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. ІІ курс. Спеціальність 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія. ОР “Бакалавр”

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. ІІІ курс. Спеціальність 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія. ОР “Бакалавр”

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. ІV курс. Спеціальність 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія. ОР “Бакалавр”

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. І курс. Спеціальність 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія, 032 Історія та археологія (Етнологія). ОР “Магістр”

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. Спеціальність 052 Політологія. ОР “Магістр”, ОР “Бакалавр”

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. Спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. ОР “Магістр”, ОР “Бакалавр”

Розклад екзаменів і консультацій на зимову заліково-екзаменаційну сесію. Спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини. ОР “Магістр”, ОР “Бакалавр”