Студенти факультету історії, політології і міжнародних відносин в сезоні регіональної Ліги сміху в м. Тернопіль

Івано-Франківська команда КВН/Ліга сміху «Як варіант» пройшла в сезон регіональної Ліги сміху в м. Тернопіль. Тренером команди став Чемпіон телевізійної Ліги сміху 2017 р. в складі команди Загорецька Людмила Степанівна – Святослав Антіпов.

На участь в Тернопільській Лізі сміху подало заявку 40 команд, з них було відібрано 18 команд які брали участь в гала-концерті і в сезон пройшли 12 найкращих команд, в тому числі і Івано-Франківська команда.

Команда «Як варіант» складається також зі студентів факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Це капітан, автор і актор команди Андрій Петрінько, автор і актор команди Олег Борович і звукорежисер команди Любомир Зубик.

Також варто зазначити, що ще команда наших студентів бере участь в змагання по КВН у Галицькій лізі КВН м. Львів і в Івано-Франківській лізі КВН «Кавалєрка».