До уваги випускників загальноосвітніх навчальних закладів

Запрошуємо всіх, закоханих в історію, археологію, етнографію, політичну науку, міжнародні відносини!!!

У неділю, 26 листопада 2017 р. на факультеті історії, політології і міжнародних відносин Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбудеться День вступника.
Абітурієнти та їхні батьки й друзі зможуть познайомитися з професорсько-викладацьким складом, спеціальностями факультету та умовами цьогорічного вступу до нашого вишу, а також із навчально-науковою базою факультету, студентською наукою, перспективами отримання подвійних дипломів, працевлаштування тощо.
Ви зможете приміряти справжню кольчугу, зробити фото з історичними обладунками та зброєю, відвідати музей археології Прикарпаття, кабінет нумізматики, етнографічну виставку та дізнатися багато цікавого.
Захід відбудеться в аудиторії 618 (шостий поверх гуманітарного корпусу університету) об 11 годині.
Початок реєстрації учасників з 10 год.
Чекаємо на зустріч з Вами!

Наша адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Т.Шевченка, 57,
Факультет історії, політології і міжнародних відносин ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»,
гуманітарний корпус, 6 поверх, ауд.618.